zig-zag

400 Gr Doğal Taşköprü Siyah Sarımsağı


100.00

memnuniyet garantisi

SAĞLIĞINIZ İÇİN SİYAH SARIMSAĞI DENEDİNİZ Mİ?

Taşköprü Sarımsağı kullanılarak yapılan Siyah Sarımsak; bağışıklık sistemini güçlendirir. Kalp hastalıklarını ve kabızlığı önler. Kan şekerinizi ve kolesterolünüzü düşürür.

Siyah sarımsak içerdiği zengin besin içeriği sebebiyle kanser ve Alzheimer gibi bir çok hastalığı önleyici etkiye sahiptir. Kokusuzdur. Vücutta koku yapmaz. Tadı normal sarımsaktan tamamen farklı ve tatlıdır. Her gün bir kaç diş siyah sarımsak tüketmek enerji verir. Salatalarda ve bir çok geleneksel yemeklerde de kullanabilirsiniz.

Siyah sarımsağın içinde bulunan S-Ally-L-cysteine ( SAC ) maddesidir. Normal sarımsakta SAC maddesi sadece 0,32 mg/100gr mertebelerinde iken, siyah sarımsak içinde 5,6 mg/100gr seviyelerine ulaşır. Normal sarımsak içinde bulunan ve güçlü bir antibiotik ve anti-fungal özelliği olan allicin, fermantasyon sonucu siyah sarımsak içinde SAC ‘ e dönüşür.

Peki SAC ne işe yarar ?

SAC çok güçlü bir antioksidandır. Kanser önleyici , hücre yenileyici yani yaşlandırmayı geciktirici ( anti-aging ) özelliğe sahiptir. Bilindiği gibi antiokisandanlar hücrelerimizi hastalıklardan korur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4